Categorical Data Analysis


veri-analizi-nedir.jpeg

Sene 2008 ve Türkiye’ de spesifik bir konu olarak kategorik veri analizi neredeyse yokken, tamamlamayı başardığımız “categorical data analysis” adlı çalışmamda, öncelikle tezimi savunmam için destek olan Prof. Dr. Ali KEMALŞEHİROĞLU’ na (http://kisi.deu.edu.tr/kemal.sehirli/ )  , her zaman bana inanan ve destekleyen şimdi Doktore Tez danışmanım Prof. Dr. Cenk ÖZLER’ e  ve Tezimin editörlüğünü yapan Seyhun & Ceyhun KIRAN kardeşlere teşekkür ederim.

 

Akademik kariyerine büyük bir heyecanla devam eden ve bir gün hayatının değişeceğini bilmeyen biri olarak aradan hastalıkla ve fırtınalarla dolu geçen 7 senenin ardından Yüksek Lisans Tezimi “Kategorik Veri Analizi” dersi için öneren Prof. Dr. Cenk ÖZLER ve tezimi çoğaltarak üniversite kütüphanesine koyan Yrd. Doç.Aynur İNCEKIRIK arkadaşıma ayrıca teşekkür ederim. Çünkü eğer atılmadıysam doktora tezimi yazmak için motivasyonumu arttırdılar.

 

Uzun zamandır yürüttüğüm network çalışmalarında vizyonumun önünde sonunda üniversitede olmak ve sektörde edindiğim tüm tecrübemi seminer tadında derslerle yeni nesile aktarabilmek olduğunu her fırsatta dile getirmekteyim. Bu konuda bana her zaman destek olan Yasemin ERGİN ŞEN’ e de ayrıca teşekkür ederim. Umarım doktora tezimi de istediğim nitelik ve kalitede yazabilir ve sizleri mahçup etmem. Destekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim.

untitled2My Thesis

Yorumunuz var mı?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.